Jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Wypadki i zdarzenia komunikacyjne są bardzo stresującym przeżyciem, zarówno dla poszkodowanego, jak i sprawcy. Niestety, problemy nie zawsze kończą się wraz z ustaleniem winnego za incydent na drodze. Bardzo często firmy ubezpieczeniowe specjalnie zaniżają wysokość odszkodowania wypłacanego osobie poszkodowanej z OC sprawcy. Co robić w takim przypadku? Jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Dopłata do odszkodowania Elbląg – dla kogo?

Ubiegać się o nią może każdy, kto nie jest zadowolony z wypłaconej wysokości odszkodowania, a nie ma ochoty na kosztowne i czasochłonne dochodzenie odszkodowań – toczenie bojów w sądzie. Warto jedynie pamiętać, że od wystąpienia szkody nie może minąć więcej niż trzy lata, a naprawa auta nie była przeprowadzona w formie gotówkowej, ani na podstawie faktur.

Jak uzyskać wyższe odszkodowanie?

Wystarczy skontaktować się z firmą http://kancelariaciti.pl/ oferującą wykupienie praw do odszkodowania. Podsumowując, za odpowiednią kwotą osoba poszkodowana przenosi swoje prawa do szkody na wykupującego ją. Po pierwsze, poszkodowany musi przedstawić kosztorys i wycenę szkody, jaką otrzymał od ubezpieczyciela sprawcy. Pracownicy firmy skupującej szkody przeanalizują tę dokumentację, po czym przedstawią ofertę dopłaty do odszkodowania. Jeśli poszkodowany na nią przystanie, podpisze wszelkie niezbędne dokumenty i pozostanie mu jedynie oczekiwanie na pojawienie się gotówki na koncie.

Dochodzenie odszkodowań Elbląg – co możesz zyskać?

Główną zaletą takiego rozwiązania jest możliwość pozyskania przez osobą poszkodowaną dodatkowych środków finansowych bez zbędnego zachodu. Próba dochodzenia odszkodowania wyższego niż wypłacił ubezpieczyciel nie zawsze kończy się powodzeniem, a przegrana sprawa sądowa potrafi sporo kosztować. Warto pamiętać, że o dopłatę do odszkodowania mogą się starać osoby, które nie są już właścicielami uszkodzonego pojazdu, ale były nimi w momencie incydentu na drodze.