Nie mogę naprawić auta po stłuczce – co mam zrobić?

Wiele osób zdaje pytanie: „Nie mogę naprawić auta po stłuczce – co mam zrobić?”. Ubezpieczyciel zobowiązany jest do pokrycia szkody w całości – w przypadku szkody całkowitej jest to różnica pomiędzy wartością samochodu przed wypadkiem a wartością wraku. Można wyjść korzystnie na negocjacjach z firmą ubezpieczeniową. Wystarczy wiedzieć dokładnie, w jaki sposób to zrobić i gdzie uzyskać pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

Nie mogę naprawić auta po stłuczce – co mam zrobić?

Sprzedaż auta po szkodzie jest jednym z rozwiązań tej trudnej sytuacji. Firmy ubezpieczeniowe niekiedy powodują problemy w procesie ubiegania się o odszkodowanie. Zawyżając wartość wraku i zaniżając wartość auta przed szkodą, poważnie wpływają na wartość potencjalnego odszkodowania. Profesjonalna pomoc w uzyskaniu odszkodowania powinna ułatwić ubieganie się o pieniądze należne z tytułu umowy ubezpieczeniowej. Jak pokazuje praktyka, sprzedaż uszkodzonego samochodu ze względu na wycenę ubezpieczyciela nie jest niczym prostym. Kancelaria odszkodowawcza w Elblągu zajmuje się weryfikacją szacunków dokonanych przez towarzystwo.

Złomowanie samochodu

Ze względu na dużą liczbę stacji demontażu pojazdów można liczyć na bardziej pozytywne rozstrzygnięcie kwestii ubezpieczeniowych. Złomowanie pojazdu obejmuje przyjęcie auta, wydanie zaświadczenia o zezłomowaniu pojazdu i wypłacenie wartości zezłomowanego pojazdu. Po uzyskaniu z urzędu świadectwa wyrejestrowania pojazdu można bez problemu przystąpić do postępowania przed ubezpieczycielem, jeśli odszkodowanie zostało zaniżone.

Jak uzyskać odszkodowanie?

Dokumenty potwierdzające sprzedaż lub zezłomowanie pojazdu powinny być przedstawione ubezpieczycielowi w celu wyrównania odszkodowania w przypadku jego zaniżenia oraz zwrotu zapłaconych składek OC. Po więcej informacji na ten temat dobrze odwiedzić stronę: http://kancelariaciti.pl. Nie mogę naprawić auta po stłuczce – co mam zrobić? Odpowiedź jest bardzo prosta! Skorzystaj z profesjonalnej pomocy i wsparcia merytorycznego kancelarii odszkodowawczej w Elblągu.