Odszkodowania Elbląg

Towarzystwa ubezpieczeniowe zwykle nie udzielają poszkodowanym pełnych informacji o przysługujących im prawach, często dążą do ugody, która uniemożliwia dalsze dochodzenie odszkodowań. Tymczasem warunki ugody bardzo często są niekorzystne dla poszkodowanego, zwłaszcza jeśli chodzi o kwotę odszkodowania, a ta z reguły jest najniższa z możliwych.

Dochodzenie odszkodowań – przeczytaj, zanim podpiszesz ugodę.

Zespół naszych najlepszych specjalistów, z bogatym doświadczeniem służy pomocą na każdym etapie likwidacji szkody. Analizujemy dokumenty, aby mieć pewność czy wyliczenie odszkodowania odbyło się prawidłowo. Reprezentujemy swoich klientów przed organami ubezpieczeniowymi, a także jeśli istnieje taka konieczność przez sądem. Staramy się zakończyć dochodzenie odszkodowań bez konieczności rozwiązywania sporu w sądzie, jednakże niektóre przypadki wymagają procesu. Od naszych klientów nie pobieramy żadnych opłat wstępnych, ponieważ nasze honorarium jest wypłacane po wygraniu sprawy i wynosi odpowiedni procent z zasądzonego odszkodowania.

Oferta Kancelarii Odszkodowawczej w Elblągu obejmuje dochodzenie odszkodowań za:

– uszkodzony samochód lub utratę jego wartości po szkodzie,

– utracone mienie (spalony dom, dewastacja mienia, zalana firma),

– utracone dochody,

– opóźniony i odwołany lot,

– szkody osobowe (renta, zwrot kosztów leczenia).

Dodatkowo w naszej ofercie znajdą Państwo także możliwość wypożyczenia samochodów dostawczych i osobowych, a także samochodów zastępczych, które należą się z OC sprawy. Wśród pojazdów mamy także auta zastępcze do nauki jazdy, a także pojazdy specjalne.