Wymuszenie pierwszeństwa – kolizja a odszkodowanie.

Wymuszenie pierwszeństwa to ciągle dosyć trudny temat. Dlaczego tak się dzieje? Przede wszystkim tego typu wypadki zdarzają się niestety dosyć często – z dużym prawdopodobieństwem każdego z nas choć raz to spotka. Ponadto dość trudno jest czasami wyegzekwować swoje prawa. Warto wiedzieć, gdzie zwrócić się po pomoc w uzyskaniu odszkodowania.

Wymuszenie pierwszeństwa – kolizja a odszkodowanie

Jak zostało to wspomniane we wstępie, wypadki spowodowane wymuszeniem pierwszeństwa zdarzają się dość często. Zazwyczaj nie są one bardzo poważne, niemniej jednak zawsze prowadzą do powstania jakichś szkód. Już na miejscu zdarzenia należy zadbać o to, aby dochodzenie odszkodowań przebiegło sprawnie i bez problemów. Zazwyczaj wzywamy na miejsce zdarzenia Policję, która wypisuje odpowiedni protokół. Jednak nie jest to konieczne. Możemy też sami przejąć obowiązki Policji, spisać oświadczenie, dane świadków, a także sprawcy. Niestety później zaczyna się trwająca miesiącami gehenna, gdy sprawca odwoła oświadczenie i próbuje uniknąć odpowiedzialności. Co można wtedy zrobić?

Zwróć się po pomoc w uzyskaniu odszkodowania – Elbląg i okolice

Trzeba koniecznie wejść na stronę http://kancelariaciti.pl/. To kancelaria w Elblągu, która zapewnia wszystkim poszkodowanym fachową i kompletną pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Jej specjalnością jest między innymi prowadzenie spraw typu „wymuszenie pierwszeństwa – kolizja a odszkodowanie”. Oczywiście im szybciej po zdarzeniu się zgłosimy, tym lepiej. Warto dodać, że kancelaria z Elbląga nie pobiera żadnych opłat wstępnych – wszelkie konsultacje oraz pomoc do momentu uzyskania odszkodowania są darmowe. Firma poprowadzi dochodzenie odszkodowań na każdym etapie, zarówno postępowaniu przed ubezpieczycielem, jak też przed sądem.